overline

INFORMACE O OCHRANĚ SPOTŘEBITELE

INFORMACE O OCHRANĚ SPOTŘEBITELE
KAŽDÝ Z NAŠICH HOSTŮ MÁ PODLE ZÁKONA O OCHRANĚ SPOTŘEBITELE PRÁVO NA MIMOSOUDNÍ ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÉHO SPORU ZE SMLOUVY O POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB (DÁLE TAKÉ JAKO „SPOTŘEBITELSKÝ SPOR“). VZHLEDEM K TÉTO SKUTEČNOSTI VÁS JAKO SPOTŘEBITELE TÍMTO V SOULADU S USTANOVENÍM § 14 ODST. 1 ZÁKONA Č. 634/1992 SB., O OCHRANĚ SPOTŘEBITELE, VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH PŘEDPISŮ V NÁVAZNOSTI NA OBSAH POSKYTOVANÝCH SLUŽEB INFORMUJEME, ŽE VĚCNĚ PŘÍSLUŠNÝM SUBJEKTEM MIMOSOUDNÍHO ŘEŠENÍ SPORŮ MEZI SPOTŘEBITELEM A NÁMI JE DLE USTANOVENÍ § 20E PÍSM. D) ZÁKONA O OCHRANĚ SPOTŘEBITELE, VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH PŘEDPISŮ, ČESKÁ OBCHODNÍ INSPEKCE.

ČESKÁ OBCHODNÍ INSPEKCE
ÚSTŘEDNÍ INSPEKTORÁT – ODDĚLENÍ ADR
ŠTĚPÁNSKÁ 15, 120 00, PRAHA 2
EMAIL: ADR@COI.CZ
WEB: HTTPS://ADR.COI.CZ
BLIŽŠÍ INFORMACE K TOMUTO SUBJEKTU JSOU UVEDENY NA INTERNETOVÉ ADRESE HTTP://WWW.COI.CZ.

V SOULADU S USTANOVENÍM § 1837 PÍSMENO J) ZÁKONA Č. 89/2012 SB., OBČANSKÝ ZÁKONÍK, VE ZNĚNÍ
POZDĚJŠÍCH PŘEDPISŮ UBYTOVANÉMU JAKO SPOTŘEBITELI NEVZNIKÁ PRÁVO NA ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY O UBYTOVÁNÍ, POKUD UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ POSKYTUJE PLNĚNÍ V URČENÉM TERMÍNU.

PODLE ZÁKONA O EVIDENCI TRŽEB JE POSKYTOVATEL POVINEN VYSTAVIT OBJEDNATELI ÚČTENKU. ZÁROVEŇ JE POVINEN ZAEVIDOVAT PŘIJATOU TRŽBU U SPRÁVCE DANĚ ONLINE; V PŘÍPADĚ TECHNICKÉHO VÝPADKU PAK NEJPOZDĚJI DO 48 HODIN, EVIDUJE-LI POPLATNÍK V DANÉM POKLADNÍM MÍSTĚ TRŽBY V BĚŽNÉM REŽIMU.