overline

výběr volnočasových aktivit během vašeho pobytu

v okolí

SnowBoarding & skiing

Hned u hotelu se nachází malý lyžařský vlek (290m dlouhý) s pomou. Případně je v dojezdové vzdálenosti spousta velkých lyžařských středisek.

Ski areál u Čápa - 4 km
Ski areál Harrachov - 6 km
Ski areál Rejdice - 6,5 km

běžkování

V okolí se nacházejí kilometry pravidelně upravovaných běžkařských tras.

minigolf

V letních měsících lze také navštívit 18-ti jamkové minigolfové hřiště, které se nachází přímo v areálu hotelu.

Cyklovýlety & turistika

Díky celoročnímu provozu si u nás na své přijdou milovníci všech sportovních aktivit. Hotel je umístěn přímo na hlavní turistické a cyklistické trase, která spojuje Jizerské hory a Krkonoše. V blízkém okolí hotelu se nachází mnoho zajímavých míst jako např. Mumlavský vodopád, rozhledna Štěpánka, Maják Járy Cimrmana a Muzeum Cimrmanovi doby, Tesařova kaple a další. Harrachov, jenž je od hotelu vzdálen pouhých 6 km nabízí pro návštěvníky různé druhy vyžití po celý rok. Naleznete zde např. sklárnu, minipivovar, bobovou dráhu či hornické muzeum, aj.

příroda

Příroda uchvacuje své návštěvníky svým drsným severským rázem a množstvím překrásných míst s ojedinělými přírodními útvary. Vyskytují se zde rozsáhlá rašeliniště, původní bukové porosty a mnoho druhů chráněných rostlin. Pohoří těchto hor nabízí spoustu úchvatných vrcholů, ze kterých je nezapomenutelný pohled do okolí.

Wellness

V areálu hotelu je možné využít také zařízené wellness centrum.

IMG_5884_final_web-1024x683
IMG_5861_final_web-1024x683 (1)
IMG_5840_final_Web-1024x683